Właścicielami i pomysłodawcami wyszukiwarki ZnanyOsrodek.pl są uzależnieni od alkoholu i narkotyków – Marek Sekielski i Łukasz Piotrowski.

Marek przeszedł dwie psychoterapie uzależnień. Prowadzi najbardziej rozpoznawalny program o uzależnieniach w Serwisie YouTube pt. „Sekielski o nałogach”. Łukasz Piotrowski jest seryjnym twórcą Startupów i alkoholikiem na początku leczenia.

Pomysł na wyszukiwarkę jest wynikiem wielu pytań od widzów do Marka. Jednym z tych widzów jest Łukasz. Pytania, które on i inni ciągle zadają Markowi to „Jaki ośrodek terapii polecasz?. Masz miliony odsłon na YouTube, musisz znać dobry ośrodek. Jak mam wybrać najlepszy?”

Odpowiedź Marka jest zawsze krótka, ale nie rozwiązująca problemu: „Nie wiem, bo nie znam wszystkich ośrodków. Mój program jest o uzależnieniach, a nie o tym, co oferują ośrodki.”

Takich osób jak Łukasz są tysiące. Marek dostaje podobne zapytania każdego dnia. Dlatego postanowiliśmy dać wszystkim zainteresowanym konkretną wiedzę: gdzie, w jaki sposób i na jakich zasadach uzależnieni mogą uzyskać profesjonalną pomoc terapeutyczną.

Po miesiącach pracy oddajemy Wam gotowe narzędzie. Tutaj każdy ośrodek może przedstawić swoją ofertę – uwaga – za darmo. Tak, obecność w naszym serwisie jest zupełnie bezpłatna. Dołącz do nas!

A jeśli masz problem i potrzebujesz pomocy to jesteś w dobrym miejscu. U nas znajdziesz odpowiednią dla siebie formę terapii. Pamiętaj, uzależnienia dzisiaj można bardzo skutecznie leczyć. Powodzenia!

Marek Sekielski i Łukasz Piotrowski

Cykl programów na YouTube „Sekielski o nałogach Marka Sekielskiego, brata Tomasza Sekielskiego jednego z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy. Współtwórca znanych i uznanych dokumentów: „Zabawa w chowanego” i „Tylko nie mów nikomu”.

Dwukrotnie przeszedł terapię alkoholową w swoim programie rozmawia z gośćmi otwarcie i bez skrępowania o uzależnieniu.

Marek Sekielski chce pomóc innym chorym, bo alkoholizm jest chorobą, którą można leczyć. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub znasz kogoś kto jej potrzebuje, zachęcamy do oglądania tych rozmów.